Prodhojm dhe riparojm gjitha llojet e mobiljeve - peje

Emri: arben
Mobil: .044624751
 • Vendndodhja: peje, Kosova

Prodhojm ddhe riparojm te gjitha llojet e mobiljeve poashtu bejm edhe servisimin e gjitha mobiljeve garniturave te ndryshem nderrojm ftyrat e garniturave dhe kauqave te ndryshem , mehanizmat si dhe bejm ngjyrosjen e mobiljeve ne menyre profesionale per hollesira te metutjeshem mund te na kontaktoni ne numrin e tel...044624751

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Vakum Pres per plastifikim te mediapanit
  Vakum Pres per plastifikim te mediapanit
  Mobilier/Marangoz - Ferizaj - 06/04/2015

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi Prodhojme me kualitet te larte Vakum Pres per plastifikimin e mediapanit. Ju garantojme per pune te suksesshme te Vakum Presave. Mbi 100 sosh te shitura anenmban Kosoves e me gjere Nje plastifikim e kryen ...

 • sharaxhia me maqine
  sharaxhia me maqine
  Mobilier/Marangoz - prizren - 14/02/2015

  bejme prerjen e drume me sharamakine

 • sharaxhi
  sharaxhi
  Mobilier/Marangoz - prizren - 14/02/2015

  bejme prerjen e druve

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.