Vakum Pres per plastifikim te mediapanit - Ferizaj

Emri: Afrim Sejdiu
Telefon: 044299441
Mobil: 044299441
 • Vendndodhja: Greme, Ferizaj, Kosova

Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendiProdhojme me kualitet te larte Vakum Pres per plastifikimin e mediapanit. Ju garantojme per pune te suksesshme te Vakum Presave. Mbi 100 sosh te shitura anenmban Kosoves e me gjere


Nje plastifikim e kryen me pak se 5 minuta, qka don te thote se eshte shume e afancuar dhe shume e shpejte per pune, andaj mos hezitoni te na kontaktoni dhe do te bindeni edhe vet per qfar makine behet fjale.

Ketu mund ta shiqoni video inqizimin me rastin e plastifikimit te dyerve per kuzhina etj:
http://www.youtube.com/watch?v=X3n7-zpIanc dhe
http://www.youtube.com/watch?v=zJEHUFXNsv4


JU MUNDESOJM EDHE ME KOMPENZIME ,SI KOMBI,VETURA,MATERIAL NDERTIMOR ETJ.


Per me shume informata na kontaktoni.

Gjindemi ne Ferizaj.

Oferta eshte e limituar per kete qmim nxitoni!

Ditët e Punës

Hëne Nuk punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Afrim Sejdiu
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 06/04/2015

Të ngjashme

 • sharaxhia me maqine
  sharaxhia me maqine
  Mobilier/Marangoz - prizren - 14/02/2015

  bejme prerjen e drume me sharamakine

 • sharaxhi
  sharaxhi
  Mobilier/Marangoz - prizren - 14/02/2015

  bejme prerjen e druve

 • Prodhojm dhe riparojm gjitha llojet e mobiljeve
  Prodhojm dhe riparojm gjitha llojet e mobiljeve
  Mobilier/Marangoz - peje - 11/02/2015

  Prodhojm ddhe riparojm te gjitha llojet e mobiljeve poashtu bejm edhe servisimin e gjitha mobiljeve garniturave te ndryshem nderrojm ftyrat e garniturave dhe kauqave te ndryshem , mehanizmat si dhe bejm ngjyrosjen e mobiljeve ne menyre profesionale p...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.