BEJM RREGULLIM TE OBORREVE ME KUBEZA BETONI - prizren

Emri: titipejsazh
Mobil: 044374148
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE ME KOCKA RREGULLIMIN E TERASAVE ,MUREVE DEKURUSE SIPEFAQEVE PER GJELBRIM ,HAPJEN DHE MONTIMIN KANALEVE SI DHE SHUM PUN TJERA RRETH OBORRIT TUAJ, TE GJITHA PUNET I KRYEJM ME PERGJESI TE PLOT NUMRI KONTAKTUES TEL.044374148... dhe 044153329 ,,,

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • Mjeshter kryej keto pune : Kermaika,Knauf,Moler,Uj,Laminat
  Mjeshter kryej keto pune : Kermaika,Knauf,Moler,Uj,Laminat
  Murator/Ndërtimtar - prishtine - 13/02/2015

  jam mjeshter me pervoj pune ne : Keramika, knauf,uj,moler , murator , laminat etj etj .. per me shum informata kontakto ne numrin 044-314-292

 • Punojm pun te ndertimtaris
  Punojm pun te ndertimtaris
  Murator/Ndërtimtar - mitrovice - 13/02/2015

  Punojm pun te ndertimtaris si nderim renovim te gjitha llojet e zidit kulma izolim me flak si dhe keramika etj. Marrim vetura kompenzim me punen ju mirpresim ne tel. 044739270

 • ndertimtari xhevda
  ndertimtari xhevda
  Murator/Ndërtimtar - prishtin kosove - 12/02/2015

  Punojm - Fasada,Izolime,Knauf,Glet,Keramika,Ujësjellës, dhe Kanalizim Suvatim,Ngjyrosje numri per kont

Komentet

  Interes per Rregullimin e Oborrit nga Gazmendi:

  Pershendetje
  Kam interes per rregullimin e nje oborri me Kubeza Betoni kam 2 ari oborr dhe jam nga Lipjani
  Interesimi eshte te njejten si e keni ne foto
  shtepien e kam ne Lipjan ju Lutem te me pergjigjeni sa eshte qmimi dhe si punoni me materijal te juve

  Tung tung

  Kocka te oborrit nga Fadil:

  Persh.me fal deshta me ju pyt sa asht metra e kockave 8 per oborr edhe metra anesoreve ou flm

  Plaka kocka te oborrit nga Milaim:

  Sa e shtroni metren katrore te kockave te oborrit .
  Jam nga ferizaji

  nga Rrahman Deliu:

  Jam i interesuar per shtrimin e rruges hyrese ne shtepi me kocka betoni,perafersisht 9o m.katror

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.