NIVELIZIM TE DYSHEMEVE -ybercuk - [prishtine

Emri: diamanti
Mobil: 044 181 193
 • Vendndodhja: [prishtine, Kosova

ofrojm keto sherbime izolimin dhe nivelizimin te shtepiave lokaleve banesave te ndryshme me qmime te volitshme me materijal tonin ose te juajin bejm shitjen stiropollit fije sintetike rreth cement najllon me qmime ma te lira garantoj cilsi korrektsi per gjdo informat na kontaktoni ne tel

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • Punojm me Bager
  Punojm me Bager
  Murator/Ndërtimtar - klina - 17/02/2015

  Bejm pun te ndryshme me bager si hapjen e kanalev mihje te dheut prishje te shtepive hapje te podrumav rregulimin e oborreve rregulim me kocka dhe gur natyral me respekt NTP,,LULI'' tele 044-049207080.

 • BEJM RREGULLIM TE OBORREVE ME KUBEZA BETONI
  BEJM RREGULLIM TE OBORREVE ME KUBEZA BETONI
  Murator/Ndërtimtar - prizren - 17/02/2015

  BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE ME KOCKA RREGULLIMIN E TERASAVE ,MUREVE DEKURUSE SIPEFAQEVE PER GJELBRIM ,HAPJEN DHE MONTIMIN KANALEVE SI DHE SHUM PUN TJERA RRETH OBORRIT TUAJ, TE GJITHA PUNET I KRYEJM ME PERGJESI TE PLOT NUMRI KONTAKTUES TEL.044374148.....

 • Mjeshter kryej keto pune : Kermaika,Knauf,Moler,Uj,Laminat
  Mjeshter kryej keto pune : Kermaika,Knauf,Moler,Uj,Laminat
  Murator/Ndërtimtar - prishtine - 13/02/2015

  jam mjeshter me pervoj pune ne : Keramika, knauf,uj,moler , murator , laminat etj etj .. per me shum informata kontakto ne numrin 044-314-292

Komentet

  nga Ahmet Musliju:

  Jom i interesuem per ni mjeshter te nivelizimit te pllakes(plloqes)Kur jeni te lir ,dhe sa e punoni m katror.Me materjall te juajin-Dhe sa me materjall temin.Faleminderit.

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.