Fasada N.SH.P Beni-M - Prishtinë

Emri: Beni-M
Telefon: 044 428 132
 • Vendndodhja: Prishtinë, Kosova

N.SH.P Beni-M Prishtinë

Ofrojme fasada në kofe RENOVA,ngjyra RENOVA ,RELUX&RELIUS&GRANITI,styropoll,ngjitës styropolli, dekorime të ndryshme nga styropolli,laminat,material hidroizolues italian etj me çmime shumë të volitshme dhe cilësi të garantuar.

GARANCIONI PER PRODUKTE TE RENOVES ESHTE 10 VITE.

Gjithashtu i kemi edhe grupet e mjeshtërve per fasada,gled ,ngjyra dhe termoizolime te jashtme.


Adresa:Përballë Komunës së re në Arbëri(ish dragodan)

GARANCIONI PER FASADA TE RENOVES ESHTE 10 VITE


N.SH.P Beni-M
Arbeni
044 428 132

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • N.N.P Bellanica - #Ndërtime #Izolime-fasada #Knauf etj
  N.N.P Bellanica - #Ndërtime #Izolime-fasada #Knauf etj
  Ngjyrosje - prizren - 17/02/2015

  NNP BELLANICA : Kryejm keto pun - Ndertime te ulta , ndertime te larta , izolime - fasada etjj. Posedojm te gjitha mjetet per pun ,qmimet sipas marrveshjes . Per me shum info. kontakto ne nr. 044 269 620 049 210 758 Ose vizitoni faqen ne facebook: ht...

 • Fasada
  Fasada
  Ngjyrosje - skenderaj - 13/02/2015

  Kryejm keto pun fasada keramika glet knauf etj me qmime te volitshme

 • FASADERI: FASADE, RENOVIME, MALLTER, KNAUF, GLET NGJYR
  FASADERI: FASADE, RENOVIME, MALLTER, KNAUF, GLET NGJYR
  Ngjyrosje - fushe kosove - 10/02/2015

  FASADERI: FASADE, RENOVIME, MALLTER, KNAUF, GLET NGJYR. 044279731 049402098

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.