Servis për Kompjuter dhe Laptop - mitrovice

Emri: kenan
Telefon: 045324949
 • Vendndodhja: mitrovice, Kosova

Servisim të Kompjuterve dhe Laptopve në mënyrë profesionale pa mashtrime (si për veti).Punët kryhen nga Studenti i diplomuar në këtë lami.Për cdo info mund të kontaktoni në:

IPKO: 049 78 25 26
VALA: 045 324 949
Viber dhe WhatsApp: +37745324949
Email: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/pctechmitro
Rruga: Nexhip Dragaj, nr.10, Mitrovicë (rruga e Bipit)

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • Sherbimet te Teknologjise per FIRMA
  Sherbimet te Teknologjise per FIRMA
  Kompjuter/Programer - Prizren - 09/02/2017

  Ofroj sherbimet te IT-se per firma. VPN, Siguria me Firewall, Antivirus, Backup automatic I shenimeve, Filtrimi I WebFaqeve sipas kerkesave. Qasje nga jashte ne paisjet e zyres - Kamera, Server ne menyre te sigurte

 • CNC programer dhe Mjeshter
  CNC programer dhe Mjeshter
  Kompjuter/Programer - Prishtine - 13/05/2015

  Bejm modernizimin e cnc ve te vjetra me servomotor pa ndrimin e motoreve Dhe i rregullojm te gjitha operacionet tjera si burgiat sharra etj.dhe ndrimin e veglave automatik. Natyrisht edhe programi ma moder pa kufizime. Bejm programimin ne "G-code" pe...

 • servis komjuterave
  servis komjuterave
  Kompjuter/Programer - kline - 12/02/2015

  Servis i Kompjuterave dhe Telefonave "Doberdol"

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.