Karrika--Tenda--Tavolina--zerim - prishtine

Emri: tenda
Mobil: 044 673 609....... 049 187 705
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

-Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma ,
ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,
jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m ,, 8x5m , 10x4m ,10x6m
transporti dhe montimi jan gratis ,,
gjithashtu kan edhe ndriqim , per rezervime dhe

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. 0682290127 tavolina stola etj
  Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. 0682290127 tavolina stola etj
  Kuzhinier - tirana - 18/06/2017

  Ofrojme Cadra / Tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe DJ per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar.. Tendat jane te pajisura me ndriqimin per...

 • Flija Prizreni
  Flija Prizreni
  Kuzhinier - Prizren - 12/02/2015

  Bejme flija sipas porosise.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.