Mjeshter shtepiak -

Emri: Lut mjeshtri
Telefon: 044271682
 • Vendndodhja: Kosova

Mjeshter me provoj shume vjeqare ne te gjitha punet shtepiak si rryme uje renovime te banesave, shtepive mjeshter per agjustator me hekur etj etj ju mire pres do te ndaheni te knaqur me rrespekt Lut mjeshtri

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Energjetik e Pergjitshme
  Energjetik e Pergjitshme
  Elektricist - Gjilan - 01/03/2015

  Instalues Elektrik

 • punime nga inoxi (rostfraj) dhe llamarina
  punime nga inoxi (rostfraj) dhe llamarina
  Llamarinist - mitrovica - 17/02/2015

  ofrojm shum pun me inox... skara qynga kualitative te gjitha dimenzionet filtra per hauba etj etj . RISI TASHME EDHE QYNGA PER KOFTOR ME PELET DIMENZIONI FI 8CM.

 • +377 44 640 816
  +377 44 640 816
  Arkitekt/Dekorues - ferizaj - 17/02/2015

  PUNOJM, TENDA DIELLI KLASIKE PER RESTAURANTE,KOPSHTE,BALKONE ETJ. NJE ANESORE DHE DY ANESORE ME NGJYRA DHE DIMENSIONE SIPAS KERKESES SUAJ.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.