METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILINDERA DYR ET - drenas

Emri: sadik
Telefon: 049611924 wiber
Mobil: 045 258 990
 • Vendndodhja: drenas, Kosova

Përshkrim i sendit
punoj te gjitha puent me metal dyr dritare gilindera shkkall konstrukcijone etje etj punojm edhe me kompenzime me vetura materjal ndertimor vegla te punes e tej ju garantoj per pun ju

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 10/02/2015

Të ngjashme

 • Saldus
  Saldus
  Hekurpunues - Drenas - 15/02/2015

  Punoj si saldus me Co2 aporat elektrik ( elektroda) si dhe me tig e autogjen ( me tig dhe autogjen ma pak provoj ) ndersa me elektrik e me CO2 kam provoj 4 vjeqare

 • Argon
  Argon
  Hekurpunues - Prizren - 12/02/2015

  Kryejme te gjitha sherbimet per modelet e gilinderave dekorative nga hekuri i farketuar.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.