Të fundit

 • Bëjm Rregullimin e Banjove Komplet
  Bëjm Rregullimin e Banjove Komplet
  Ujësjellës - Ferizaj - 13/10/2019

  Bëjm Instalimin e Ujit në banjo dhe montimin e dush kabinave , sholes , llovoborin etj keto pune i bëjm me pergjegjësi të lartë, Qmimi sipas marrveshjes Numri Kontaktues : 044 285 757 Viber : +38344285757

 • Servis Per Lavatriqe, Enëlarëse, Shporet El....
  Servis Per Lavatriqe, Enëlarëse, Shporet El....
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtine - 29/04/2019

  Servis "BARDHI" Riparojmë: Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave, Instalime Elektrike... Të gjitha riparimet kryhen me profesionalizëm të lartë ne shtëpitë tuaja... Vala : 044/174-432 Viber : +3834417...

 • Electro City Prishtine 045 341 241
  Electro City Prishtine 045 341 241
  Elektricist - Prishtine - 11/01/2019

  Elektro City Prishtine Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin,...

 • Tenda me qira Gjilan
  Tenda me qira Gjilan
  Kopshtar - Gjilan - 22/05/2018

  Tenda me qira Gjilan Tenda me qera Gjilan Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohe Tenda,Tavolina dhe Karriga shumë cilësore per gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame. Na kontaktoni për të rezervu...

 • Elektro-Frigo Servis Besimi
  Elektro-Frigo Servis Besimi
  SHTËPIAK - Prizren - 23/02/2018

  Bejm Servisimin e: Lavatriqeve Frigorifereve Vitrinave horizontale dhe vertikale Shporeteve.el etj...

 • Elektrist profesional
  Elektrist profesional
  Elektricist - Gjilan - 19/01/2018

  Bëjmë instalime elektrike profesionale me sistemet më të avansuara duke kryer te gjitha punet elektroshtepiake dhe hoteliere sic jane: -instalime elektrike si dhe mirembajte -renovime ne objektin tuaj sipas deshires etj. Numri kontaktues: +3864979450...

 • Auto bartje 24n
  Auto bartje 24n
  Marimanga/Shlep - Prishtin - 17/01/2018

  Auto bartje 24h Numri kontaktues 044 425 793 049 324 124

 • Elektro Instalues
  Elektro Instalues
  Elektricist - Lipjan - 07/01/2018

  Bèjm instalime elektrike 045623148

 • Rexha-n
  Rexha-n
  RIPARIMEVE - Prishtin - 06/12/2017

  Rexha-N kryen keto sherbime Renovime: -Moler -Glet -Knauf -llaqe - dekoruse - Fasad te brendshme -Tapeta -Tulla dekorative -Rafaello -Dysheme Laninat -Parket Pllaka -Instalim te Ujit Epox -Eshte firm e specializuar per keto sherbime me nje pervoj te ...

 • OFROJ PERKTHIM GJYQESOR
  OFROJ PERKTHIM GJYQESOR
  TË TJERA - Prizren - 17/08/2017

  Bejme perkthim dokumenteve Ligjore, teknike, mjekesore, arsimore. Translation:Legal, Technical,Medical, Educational documents. Prijevodi:Pravno, tehnicko, medicinsko, obrazovnih documenta. Çeviri: Hukuki,Teknik,Tıbbi,Eğitim belgeleri (evraklar) Me cm...

 • SKENDI-SERVIS
  SKENDI-SERVIS
  Teknik e bardhë/Elektronist - prizren - 10/08/2017

  Bejme instalime, montime, riparime elektrike dhe shitje te pjeseve rezerve per tekniken e bardhe. Na kontaktoni mos ngurroni do te mbeteni te kenaqur me korrektesin dhe sherbimin tone. Ju faleminderin per besimin tuaj.

 • Dizajnime sipas kërkesave
  Dizajnime sipas kërkesave
  Grafikë/Reklamë - Gjilan - 02/07/2017

  Unik Agency është agjension marketingu i cili merret me zhvillimin e planeve dhe strategjive të marketingut, si dhe me ekzekutimin e këtyre strategjive dhe prodhimin e materialeve të ndryshme të marketingut. - Logo - Fllaejra - Brochura - Katalloga -...

 • Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. 0682290127 tavolina stola etj
  Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. 0682290127 tavolina stola etj
  Kuzhinier - tirana - 18/06/2017

  Ofrojme Cadra / Tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe DJ per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar.. Tendat jane te pajisura me ndriqimin per...

 • Paisje shtepiake elektrike
  Paisje shtepiake elektrike
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtinë - 15/06/2017

  Mbajme paisje shtepiake elektrike te reja me shumic dhe pakic po ashtu merremi me rregullimin e defekteve te mundshme te tyre ne tere Prishtinen.

 • Mjeshtër express i ujit dhe rregullimit te prishjeve te ndryshme
  Mjeshtër express i ujit dhe rregullimit te prishjeve te ndryshme
  SHTËPIAK - Prishtinë - 15/06/2017

  Ndreqim te gjitha defektet apo prishjet e mundshme te ujit ne banjot tuaja, express, shpejt dhe lire.

 • Posedojm te gjitha pjeset per eskavator dhe pirungrites Bejm riparimin e sistemit hidraulik
  Posedojm te gjitha pjeset per eskavator dhe pirungrites Bejm riparimin e sistemit hidraulik
  NDËRTIMEVE - Ferizaj - 01/03/2017

  Posedojm te gjitha pjeset per eskavator dhe pirungrites Bejm riparimin e sistemit hidraulik shitjen e pompave dhe shperndaresve oer te gjitha markat e bagerave

 • Sherbimet te Teknologjise per FIRMA
  Sherbimet te Teknologjise per FIRMA
  Kompjuter/Programer - Prizren - 09/02/2017

  Ofroj sherbimet te IT-se per firma. VPN, Siguria me Firewall, Antivirus, Backup automatic I shenimeve, Filtrimi I WebFaqeve sipas kerkesave. Qasje nga jashte ne paisjet e zyres - Kamera, Server ne menyre te sigurte

 • Furra per pizza Kamina Skara
  Furra per pizza Kamina Skara
  Murator/Ndërtimtar - Prishtina - 28/01/2017

  Punojm furra per pizza . Kamina modern dhe klasik skara-grilla per oborre

 • defrimiterm
  defrimiterm
  Ujësjellës - deqan - 22/01/2017

  ngrohje qendrore ujsjells

 • ANIKI TERM
  ANIKI TERM
  Izolues/Nxemje Qendrore - Prishtinë - 10/01/2017

  Bejm istalimin e ngrohjes qendrore ujsjellsit kanalizimit sidhe rrymes elektrike poashtu bejm edhe pastrimin e kaldajav me dru sidhe bejm servisimin e brinerav te naftes bejm pastrimin e ogjaqev per meshum informata na kontaktoni ne numrin ton +37745...

 • Përkthyesi Gjyqësor
  Përkthyesi Gjyqësor
  TË TJERA - Prizren - 29/12/2016

  Përkthime Profesionale Përkthyesi Gjyqësor Fatmir Gjurgjeali Profesor i gjuhës angleze Bej përkthime te gjuhëve: Shqip, angleze, turke, boshnjake, kroate dhe anasjelltas. E-mail: [email protected] Tel. +386 49 830 553 +377 45 361 156 Viber:...