Auto larjen Qendrimi ne korish ben larjen Komplet te veturav - prizren

Emri: Auto larjen qendrim
Mobil: 049 529 241
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

Bejm larjen e Karrikave.tapacirav.tavanin ne gjendjen perfekte shih Fotot dhe bindu Auto larja gjendet mrena ne hyrje te korishit

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • Auto Servis MONTIMI
  Auto Servis MONTIMI
  Auto Servis - Rahovec - 07/10/2015

  Ofrojme keto sherbime: Goma te reja dhe te perdorura, Regllazh (Gjeometri), Balancim, Drejtimin e fellneve, Gdhendjen dhe rrafshimin e disqeve ne menyre profesionale, Ndrrimin e pjeseve te trapit, Ndrrimin e vajit si dhe shume sherbime te tjera

 • Auto Servis Vetoni
  Auto Servis Vetoni
  Auto Servis - Prizren - 20/03/2015

  Riparim dhe servisimi te gjitha modeleve te automjeteve. Tags: Mercedes, BMW, Opel, volkswagen, peuguot, fiat, ranault.

 • RIPARIMIN E TAPACERIVE
  RIPARIMIN E TAPACERIVE
  Auto Servis - PRIZREN - 18/02/2015

  BEJM RIPARIMIN E TAPACERIVE PER VETURA ME PROVOJ PUNE 10 VJEQAR