Auto Servis MONTIMI - Rahovec

Emri: Fidan
Mobil: +37745579219
 • Vendndodhja: 21000, Rahovec, Kosova

Ofrojme keto sherbime:
Goma te reja dhe te perdorura,
Regllazh (Gjeometri),
Balancim,
Drejtimin e fellneve,
Gdhendjen dhe rrafshimin e disqeve ne menyre profesionale,
Ndrrimin e pjeseve te trapit,
Ndrrimin e vajit si dhe shume sherbime te tjera

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 07/10/2015

Të ngjashme

 • Auto Servis Vetoni
  Auto Servis Vetoni
  Auto Servis - Prizren - 20/03/2015

  Riparim dhe servisimi te gjitha modeleve te automjeteve. Tags: Mercedes, BMW, Opel, volkswagen, peuguot, fiat, ranault.

 • RIPARIMIN E TAPACERIVE
  RIPARIMIN E TAPACERIVE
  Auto Servis - PRIZREN - 18/02/2015

  BEJM RIPARIMIN E TAPACERIVE PER VETURA ME PROVOJ PUNE 10 VJEQAR

 • Auto larjen Qendrimi ne korish ben larjen Komplet te veturav
  Auto larjen Qendrimi ne korish ben larjen Komplet te veturav
  Auto Servis - prizren - 17/02/2015

  Bejm larjen e Karrikave.tapacirav.tavanin ne gjendjen perfekte shih Fotot dhe bindu Auto larja gjendet mrena ne hyrje te korishit