Auto Servis Vetoni - Prizren

Emri: Veton Maloku
Telefon: 044 944 281
Mobil: 044 966 235
 • Vendndodhja: Tahir Sinani, Prizren, Kosova

Riparim dhe servisimi te gjitha modeleve te automjeteve.
Tags: Mercedes, BMW, Opel, volkswagen, peuguot, fiat, ranault.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 20/03/2015

Të ngjashme

 • RIPARIMIN E TAPACERIVE
  RIPARIMIN E TAPACERIVE
  Auto Servis - PRIZREN - 18/02/2015

  BEJM RIPARIMIN E TAPACERIVE PER VETURA ME PROVOJ PUNE 10 VJEQAR

 • Auto larjen Qendrimi ne korish ben larjen Komplet te veturav
  Auto larjen Qendrimi ne korish ben larjen Komplet te veturav
  Auto Servis - prizren - 17/02/2015

  Bejm larjen e Karrikave.tapacirav.tavanin ne gjendjen perfekte shih Fotot dhe bindu Auto larja gjendet mrena ne hyrje te korishit

 • Auto Mekanik Bulenti
  Auto Mekanik Bulenti
  Auto Servis - Prizren - 12/02/2015

  Kryej keto sherbime: -Riparim dhe ndrrim te motorave -Servisimi i automjeteve dhe riparimin e te gjithe pjeseve te tjera te vetures. Tags: Vetura,makina,bmw,mercedes,