RIPARIMIN E TAPACERIVE - PRIZREN

Emri: ARBEN BYTYQI
 • Vendndodhja: Tabakhane, PRIZREN, Kosova

BEJM RIPARIMIN E TAPACERIVE PER VETURA ME PROVOJ PUNE 10 VJEQAR

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
ARBEN BYTYQI
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 18/02/2015

Të ngjashme

 • Auto larjen Qendrimi ne korish ben larjen Komplet te veturav
  Auto larjen Qendrimi ne korish ben larjen Komplet te veturav
  Auto Servis - prizren - 17/02/2015

  Bejm larjen e Karrikave.tapacirav.tavanin ne gjendjen perfekte shih Fotot dhe bindu Auto larja gjendet mrena ne hyrje te korishit

 • Auto Mekanik Bulenti
  Auto Mekanik Bulenti
  Auto Servis - Prizren - 12/02/2015

  Kryej keto sherbime: -Riparim dhe ndrrim te motorave -Servisimi i automjeteve dhe riparimin e te gjithe pjeseve te tjera te vetures. Tags: Vetura,makina,bmw,mercedes,

 • auto servsis cani
  auto servsis cani
  Auto Servis - prizren - 12/02/2015

  Servis me standarte Europiane Mercedes Benz S63 AMG Audi A8 4.2 Quattro