Auto shlep lindi ferizaj - Ferizaj

Emri: Ibrahim Murati
Telefon: 044/430001
Mobil: 049/100904
 • Vendndodhja: Ferizaj, Kosova

Shlep/ marimanga

044/430001 049/100904

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Auto Shlep/ Marimanga Buleci
  Auto Shlep/ Marimanga Buleci
  Marimanga/Shlep - Prizren - 13/05/2015

  Bëjmë: -Shërbime bartëse/tërheqëse në territorin e gjithë Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë MARIMANGA/SHLEP 044/139-679 049/139-679 044/230-145 049/230-145

 • Bëjm bartjen e veturav 24h
  Bëjm bartjen e veturav 24h
  Marimanga/Shlep - prishtine - 17/02/2015

  Bëjm bartjen e veturav 24h

 • Autobartje shlep marimanga Kran
  Autobartje shlep marimanga Kran
  Marimanga/Shlep - prishtine - 11/02/2015

  autobartje,dhe transporte tjera me kran,ashtu si shihen ne foto,sherbime, 24 or..autobartje edhe jasht shtetit ju mirpresim, Q Rafuna, ,.