Autobartje shlep marimanga Kran - prishtine

Emri: Qaza
Mobil: 044318908
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

autobartje,dhe transporte tjera me kran,ashtu si shihen ne foto,sherbime, 24 or..autobartje edhe jasht shtetit ju mirpresim, Q Rafuna,
,.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 8 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Auto bartje 24n
  Auto bartje 24n
  Marimanga/Shlep - Prishtin - 17/01/2018

  Auto bartje 24h Numri kontaktues 044 425 793 049 324 124

 • Marimanga
  Marimanga
  Marimanga/Shlep - - 24/06/2016

  Autobartje 24 or ashtu siq shihet ne foto edhe jasht shtetit..

 • Auto shlep lindi ferizaj
  Auto shlep lindi ferizaj
  Marimanga/Shlep - Ferizaj - 13/05/2015

  Shlep/ marimanga 044/430001 049/100904