Marimanga -

Emri: Qazim Rafuna
Telefon: 044318908
 • Vendndodhja: Kosova

Autobartje 24 or ashtu siq shihet ne foto edhe jasht shtetit..

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 8 të vlerësuar
Qazim Rafuna
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 24/06/2016

Të ngjashme

 • Auto shlep lindi ferizaj
  Auto shlep lindi ferizaj
  Marimanga/Shlep - Ferizaj - 13/05/2015

  Shlep/ marimanga 044/430001 049/100904

 • Auto Shlep/ Marimanga Buleci
  Auto Shlep/ Marimanga Buleci
  Marimanga/Shlep - Prizren - 13/05/2015

  Bëjmë: -Shërbime bartëse/tërheqëse në territorin e gjithë Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë MARIMANGA/SHLEP 044/139-679 049/139-679 044/230-145 049/230-145

 • Bëjm bartjen e veturav 24h
  Bëjm bartjen e veturav 24h
  Marimanga/Shlep - prishtine - 17/02/2015

  Bëjm bartjen e veturav 24h

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.