Sherbime funeraledhe transport,,,PER KOMUN te FERIZAJ - ferizaj

Emri: blerimi
Mobil: 044 286 167
  • Vendndodhja: ferizaj, Kosova

te gjitha sherbimet te ne perfitoni qmim shum te lir,nese te tene merrni komplet TRANSPORTI MORTOR***ARKIVOLIN sanak QMIMI 100E***, PIRAMIDA 10,***,,TABUTI 20 E,* kurorat, 7 e**+ TENDA SHATORI 90 E, me karrika dhe tavolina KUR TA RREGULLONI VARREZEN 20 % KENI ZBRITJE PER QAT RAST. **tel 044 286 167 ,,,,te varrezat e deshmorve,*** *TRANSPORTI NGA SPITALI &,NGA AJROPORTI 25 e ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, kjo vlen vetem per komun te ferizajit

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

  • TRANSPORTER ME KAMJONET
    TRANSPORTER ME KAMJONET
    Trasportues - prizren - 12/02/2015

    BEJME TRANSPORTIN ME KAMJONET PRIZREN KOSOVE edhe me goldon