TRANSPORTER ME KAMJONET - prizren

Emri: islam
Telefon: 044337698
  • Vendndodhja: prizren, Kosova

BEJME TRANSPORTIN ME KAMJONET PRIZREN KOSOVE edhe me goldon

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015 Modifikuar më: 12/02/2015

Të ngjashme

  • Sherbime funeraledhe transport,,,PER KOMUN te FERIZAJ
    Sherbime funeraledhe transport,,,PER KOMUN te FERIZAJ
    Trasportues - ferizaj - 17/02/2015

    te gjitha sherbimet te ne perfitoni qmim shum te lir,nese te tene merrni komplet TRANSPORTI MORTOR***ARKIVOLIN sanak QMIMI 100E***, PIRAMIDA 10,***,,TABUTI 20 E,* kurorat, 7 e**+ TENDA SHATORI 90 E, me karrika dhe tavolina KUR TA RREGULLONI VARREZEN ...