profesinal alarm siguri - prishtine

Emri: Anonim
Mobil: 045738000
  • Vendndodhja: prishtine, Kosova

Zgjedhja më e mirë për sigurinë tuaj.
bejme montimin e alarmave

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015

Të ngjashme

  • Smart Tech
    Smart Tech
    Alarm/Siguri - Prishtine - 17/03/2015

    Ju ofron shitjen montimin dhe mirmbajtjen e sistemeve te sigurise: Kamera për vezhgimin e objekteve, Alarm Kunder vjedhjes, Alarm Kunder zjarrit, Interphone Videophone Ip kamra Access control si dhe shum aksesore te ndryshem ( Ne programin tonë të sh...

Komentet

    Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.