Smart Tech - Prishtine

Emri: Liridon Hyseni
Telefon: 045 66 44 48
Mobil: 045 66 99 77
  • Vendndodhja: Prishtine, Kosova

Ju ofron shitjen montimin dhe mirmbajtjen e sistemeve te sigurise:

Kamera për vezhgimin e objekteve,
Alarm Kunder vjedhjes,
Alarm Kunder zjarrit,
Interphone
Videophone
Ip kamra
Access control
si dhe shum aksesore te ndryshem
( Ne programin tonë të shitjes mund të gjeni edhe të gjith materialin përcjelles për sisteme të sigurisë si : Kabllo RG59 me rryme dhe pa rryme, kabllo te alarmit te vjedhjes dhe te zjarrit, UTP kabllo FTP kabllo, HDD 320GB, 500GB, 1TB Trafo te rrymes per kamera, konektorë BNC me krimp, mbajtes per kamera, videobalun, lens etj.)
Paisjet te cilat ne i montojme kanë garancion 12 muaj.
Tel: 045-644-488 045-66-99-77
email: [email protected]

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Liridon Hyseni
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/03/2015

Të ngjashme

  • profesinal alarm siguri
    profesinal alarm siguri
    Alarm/Siguri - prishtine - 12/02/2015

    Zgjedhja më e mirë për sigurinë tuaj. bejme montimin e alarmave

Komentet

    Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.