Dyer garazhe sipas porosis - rahovec

Emri: Kifa Mont Door"
Mobil: 044681559
 • Vendndodhja: rahovec, Kosova

Dyer per garazha me dhe pa motorr
Me termo izolim dhe pa termoizolim
Dyer industriale per kamion
Motorra me krah
Motorra per te ghitha dyert

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 13/02/2015

Të ngjashme

 • punojm sipas porosis dyr dritare alumin plastik
  punojm sipas porosis dyr dritare alumin plastik
  Dyer/Dritare - prizren - 12/02/2015

  punojm sipas porosisi dyre dritare shkalle alumini sipas standardeve evropiane me matrial xherman garantojm per punen ton

 • ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA
  ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA
  Dyer/Dritare - gjilan - 11/02/2015

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer. Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arritur te perhapet ne tere Kosoven dhe me gjere, ne ...

 • Internorm Plast
  Internorm Plast
  Dyer/Dritare - Korishë - 10/02/2015

  INTERNORM Plast bashkëpunon bashkë me prodhuesin më të njohur Gjerman INOUTIC gjigantin që drejton dhe dikton tregun e prodhimit të Dyerve, Dritareve dhe Roletave nga plastika. Prodhim dhe Riparim: -Dyer dhe dritare plastike -Roleta