''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA - gjilan

Emri: EURODOOR
Mobil: 044777140
 • Vendndodhja: gjilan, Kosova

Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer.
Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arritur te perhapet ne tere Kosoven dhe me gjere, ne Shqiperi me seli ne Tirane dhe ne Maqedoni me seli ne Shkup.
EuroDoor i ofron klienteve te saje nje llojllojshmeri te produkteve ku ata mund te bazohen dhe orientohen ne ate qe ju pelqen dhe ju konvenon me se shumti.
EuroDoor furnizohet nga fabrikat me relegjioze dhe me te njohura ne Europe, si : " KINGSPAN "(Made in Belgium) . " SI-COM "componenti (Made in Italy) . " HORMANN "(Made in Germany)
.
EuroDoor ofron keto sherbime :
-DYER GARAZHE, AUTOMATIKE - 10 VITE GARANCION!!!
- DYER AUTOMATIKE ME SENZOR PER LOKALE OSE OBJEKTE AFARISTE - 3 VITE GARANCION !!!
- MOTORRA RRESHQITES DHE KRAHOR PER DYER TE OBORRIT ME TELEDIRIGJUES. - 3 VITE GARANCION !!!
- RAMPA AUTOMATIKE , BLLOKUES PARKINGU , BARRIERA NENTOKSORE DHE MBITOKSORE AUTOMATIKE, - 3 VITE GARANCION !!!

KONTAKTI : +377 44777140
: +377 45222571
: +386 49888513

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Dyer dhe Dritare nga Plastika
  Dyer dhe Dritare nga Plastika
  Dyer/Dritare - Suharekë - 13/05/2015

  Muri Plast është përkushtuar që vazhdimisht të ju ofroj shërbime cilësore dhe profesionale në fushën e përgjegjësisë dhe kujdesit ndaj klientëve, andaj ne kemi bërë çmos që vazhdimisht ta rrisim nivelin e shërbimeve profesionale ndaj konsumatorëve. N...

 • VEBI ZHURI - Dyer Dritare
  VEBI ZHURI - Dyer Dritare
  Dyer/Dritare - - 13/05/2015

  Prodhim i Drurit dhe Plastikes / Roleta “Vebi Zhuri” është fabrika më prestigjioze dhe me eksperiencën më të gjatë në Kosovë për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga druri si dhe të dritareve nga druri dhe nga alumini. Po ashtu edhe dyer dhe dritare ...

 • Dyer garazhe sipas porosis
  Dyer garazhe sipas porosis
  Dyer/Dritare - rahovec - 13/02/2015

  Dyer per garazha me dhe pa motorr Me termo izolim dhe pa termoizolim Dyer industriale per kamion Motorra me krah Motorra per te ghitha dyert