punojm sipas porosis dyr dritare alumin plastik - prizren

Emri: ergin
Mobil: 044135878
 • Vendndodhja: Tabakhane, prizren, Kosova

punojm sipas porosisi dyre dritare shkalle alumini sipas standardeve evropiane me matrial xherman
garantojm per punen ton

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015

Të ngjashme

 • Dyer dhe Dritare nga Plastika
  Dyer dhe Dritare nga Plastika
  Dyer/Dritare - Suharekë - 13/05/2015

  Muri Plast është përkushtuar që vazhdimisht të ju ofroj shërbime cilësore dhe profesionale në fushën e përgjegjësisë dhe kujdesit ndaj klientëve, andaj ne kemi bërë çmos që vazhdimisht ta rrisim nivelin e shërbimeve profesionale ndaj konsumatorëve. N...

 • VEBI ZHURI - Dyer Dritare
  VEBI ZHURI - Dyer Dritare
  Dyer/Dritare - - 13/05/2015

  Prodhim i Drurit dhe Plastikes / Roleta “Vebi Zhuri” është fabrika më prestigjioze dhe me eksperiencën më të gjatë në Kosovë për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga druri si dhe të dritareve nga druri dhe nga alumini. Po ashtu edhe dyer dhe dritare ...

 • Dyer garazhe sipas porosis
  Dyer garazhe sipas porosis
  Dyer/Dritare - rahovec - 13/02/2015

  Dyer per garazha me dhe pa motorr Me termo izolim dhe pa termoizolim Dyer industriale per kamion Motorra me krah Motorra per te ghitha dyert