VEBI ZHURI - Dyer Dritare -

Emri: Vebi Zhuri
Telefon: 00381 (0)29 24 095
Mobil: 044 118 482, 044 131 833, 049 131 833, 049 118 482
 • Vendndodhja: Kosova

Prodhim i Drurit dhe Plastikes / Roleta

“Vebi Zhuri” është fabrika më prestigjioze dhe me eksperiencën më të gjatë në Kosovë për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga druri si dhe të dritareve nga druri dhe nga alumini. Po ashtu edhe dyer dhe dritare nga plastika PVC. Tek ne do të gjeni cilesinë, ekspedivitetin në kohë për gjetjen e zgjidhjes për dizajnin dhe funksionin e materialit me të gjitha garancitë e mundshme, prandaj mjafton të na vizitoni në sallonin tonë në Prizren.
Adresa: Rr. William Walker, nr. 39, Prizren

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 3 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Dyer garazhe sipas porosis
  Dyer garazhe sipas porosis
  Dyer/Dritare - rahovec - 13/02/2015

  Dyer per garazha me dhe pa motorr Me termo izolim dhe pa termoizolim Dyer industriale per kamion Motorra me krah Motorra per te ghitha dyert

 • punojm sipas porosis dyr dritare alumin plastik
  punojm sipas porosis dyr dritare alumin plastik
  Dyer/Dritare - prizren - 12/02/2015

  punojm sipas porosisi dyre dritare shkalle alumini sipas standardeve evropiane me matrial xherman garantojm per punen ton

 • ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA
  ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA
  Dyer/Dritare - gjilan - 11/02/2015

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer. Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arritur te perhapet ne tere Kosoven dhe me gjere, ne ...