ENI-TERM- Bejme Instalimin dhe riparimin e ngrohjes qendrore - Prishtinë

Emri: Nxemje Qendrore
Telefon: 045/305-000
Mobil: 044/196-400
 • Vendndodhja: Prishtinë , Kosova

Bejme instalimin dhe riparimin e nxemjes qendrore,

Punen e bejme ne tere territorin e Kosoves.

Punojme edhe me kompenzime me veture etj.

Instalojme:

Ngrohje me dru dhe thengjill, me pelet, me briket, me nafte, me rryme, solare etj.

Kontakt: 045/305-000 044/196-400

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 9 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Mjeshter per hapjen te bunarave "Cajacompany"
  Mjeshter per hapjen te bunarave "Cajacompany"
  Izolues/Nxemje Qendrore - Malishevë - 13/05/2015

  BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) ME THELLSI DERI (800) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" poashtu edhe me gypa te betonit 1 meter gjersi deri 36 metra thellsi me gypa te plastikes me 50 vite garancion (Ne te gjitha dimenz...

 • Termo Besi
  Termo Besi
  Izolues/Nxemje Qendrore - kline - 13/02/2015

  Punojm, Ngrohje qendrore, ujsjells, keramika, sidhe servisimin e paisjeve sanitare. Punojm ne gjith kosoven. Perma hollsisht kontakto nr 049 855030.

 • Punojm Nxemje Qendrore edhe Ujesjelles
  Punojm Nxemje Qendrore edhe Ujesjelles
  Izolues/Nxemje Qendrore - prizren - 13/02/2015

  Grupi i specializur per Nxemje Qendrore edhe Ujesjelles Ju garatojm cilsi te punes edhe te garancjonit ,ejani edhe binduni me cilsin tone. per ju qe po ndertoni shtepija te reja ,edhe ju qe doni ta renovoni shtepin e juaj ,na kontaktoni ne do te ja p...