Mjeshter per hapjen te bunarave "Cajacompany" - Malishevë

Emri: Cajacompany
Telefon: 044/049 195 877
Mobil: 044/049 353 555
 • Vendndodhja: Malishevë, Kosova

BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI)

ME THELLSI DERI (800) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM"
poashtu edhe me gypa te betonit 1 meter gjersi deri 36 metra thellsi
me gypa te plastikes me 50 vite garancion

(Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet)
SHpime per BUNARA & shpime PILOTA & shpime per NXEMJE GEOTERMALE

044/49 195 877
044/49 353 555
049 222 400
044/49 524 832

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Termo Besi
  Termo Besi
  Izolues/Nxemje Qendrore - kline - 13/02/2015

  Punojm, Ngrohje qendrore, ujsjells, keramika, sidhe servisimin e paisjeve sanitare. Punojm ne gjith kosoven. Perma hollsisht kontakto nr 049 855030.

 • Punojm Nxemje Qendrore edhe Ujesjelles
  Punojm Nxemje Qendrore edhe Ujesjelles
  Izolues/Nxemje Qendrore - prizren - 13/02/2015

  Grupi i specializur per Nxemje Qendrore edhe Ujesjelles Ju garatojm cilsi te punes edhe te garancjonit ,ejani edhe binduni me cilsin tone. per ju qe po ndertoni shtepija te reja ,edhe ju qe doni ta renovoni shtepin e juaj ,na kontaktoni ne do te ja p...

 • nxemje qendrore
  nxemje qendrore
  Izolues/Nxemje Qendrore - gjilan - 12/02/2015

  Montimi i Radiatoreve panel dhe gypor me tuba te jashtem si dhe bojleri me funksion me Nxemje Qendrore dhe Energji Elektrike