nxemje qendrore - gjilan

Emri: ghilani tern
Mobil: 044518345
 • Vendndodhja: gjilan, Kosova

Montimi i Radiatoreve panel dhe gypor me tuba te jashtem si dhe bojleri me funksion me Nxemje Qendrore dhe Energji Elektrike

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015

Të ngjashme

 • ANIKI TERM
  ANIKI TERM
  Izolues/Nxemje Qendrore - Prishtinë - 10/01/2017

  Bejm istalimin e ngrohjes qendrore ujsjellsit kanalizimit sidhe rrymes elektrike poashtu bejm edhe pastrimin e kaldajav me dru sidhe bejm servisimin e brinerav te naftes bejm pastrimin e ogjaqev per meshum informata na kontaktoni ne numrin ton +37745...

 • ENI-TERM- Bejme Instalimin dhe riparimin e ngrohjes qendrore
  ENI-TERM- Bejme Instalimin dhe riparimin e ngrohjes qendrore
  Izolues/Nxemje Qendrore - Prishtinë - 13/05/2015

  Bejme instalimin dhe riparimin e nxemjes qendrore, Punen e bejme ne tere territorin e Kosoves. Punojme edhe me kompenzime me veture etj. Instalojme: Ngrohje me dru dhe thengjill, me pelet, me briket, me nafte, me rryme, solare etj. Kontakt: 045/305-0...

 • Mjeshter per hapjen te bunarave "Cajacompany"
  Mjeshter per hapjen te bunarave "Cajacompany"
  Izolues/Nxemje Qendrore - Malishevë - 13/05/2015

  BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) ME THELLSI DERI (800) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" poashtu edhe me gypa te betonit 1 meter gjersi deri 36 metra thellsi me gypa te plastikes me 50 vite garancion (Ne te gjitha dimenz...

Komentet

  Ofert per nxemje qendrore nga Murtez Murina:

  Mirmrama,kerkojm nga ju te naj boni nje ofert per nxemjet qendrore (ne tok) per per afersisht 200 Metra katrore me materialin tone. Presim pergjigje.
  Me Respekt
  Murtezi

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.