Punojm Nxemje Qendrore edhe Ujesjelles - prizren

Emri: Ardiani Term
Mobil: 045507750
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

Grupi i specializur per Nxemje Qendrore edhe Ujesjelles
Ju garatojm cilsi te punes edhe te garancjonit ,ejani edhe binduni me cilsin tone.
per ju qe po ndertoni shtepija te reja ,edhe ju qe doni ta renovoni shtepin e juaj ,na kontaktoni ne do te ja punujm punen me qmim shum te voliteshem.
Kemi provoj te punes prej vitit 1990.

*Motoja e firmes eshet klienti i knaqur,ne jemi ma te knaqu se klienti.

KRYEM KETO PUNE


* Nxemje Qendrore me gypa te forte te bakrit ( cu )

* Nxemje Qendreore me gypa te Bakrit te bute ( pvc )

* Nxemje Qendrore me gypa te Aluminit ( al )

* Nxemje Qendrore me pod hacung me gyp te zvicrres ( CH ) ose Italijan

* Nxemje Qendrore me kaldaj te alfes ( te kuzhines )

* Nxemje Qendrore me kaldaj me Pelet

* Nxemje Qendrore me kamin.

* Nxemje Qendrore me GAZ ( plin )

* Instalimin e ujesjellsit

* Kanalizim

* sanitari.

* Montimin e Klimave ( AC )

* Mbushjen e Klimave me gaz ( AC )


*PROJEKTIM - MONTIM - SERVISIM

* * * ME NE PUNOHET * * *Ne mund te na gjeni ne Prizren ose permes telefonit o45 50 77 50 ose ne viber +37745 50 77 50 ...044 32 29 29


Facebook : Nxemje Qendrore

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 13/02/2015

Të ngjashme

 • ANIKI TERM
  ANIKI TERM
  Izolues/Nxemje Qendrore - Prishtinë - 10/01/2017

  Bejm istalimin e ngrohjes qendrore ujsjellsit kanalizimit sidhe rrymes elektrike poashtu bejm edhe pastrimin e kaldajav me dru sidhe bejm servisimin e brinerav te naftes bejm pastrimin e ogjaqev per meshum informata na kontaktoni ne numrin ton +37745...

 • ENI-TERM- Bejme Instalimin dhe riparimin e ngrohjes qendrore
  ENI-TERM- Bejme Instalimin dhe riparimin e ngrohjes qendrore
  Izolues/Nxemje Qendrore - Prishtinë - 13/05/2015

  Bejme instalimin dhe riparimin e nxemjes qendrore, Punen e bejme ne tere territorin e Kosoves. Punojme edhe me kompenzime me veture etj. Instalojme: Ngrohje me dru dhe thengjill, me pelet, me briket, me nafte, me rryme, solare etj. Kontakt: 045/305-0...

 • Mjeshter per hapjen te bunarave "Cajacompany"
  Mjeshter per hapjen te bunarave "Cajacompany"
  Izolues/Nxemje Qendrore - Malishevë - 13/05/2015

  BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) ME THELLSI DERI (800) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" poashtu edhe me gypa te betonit 1 meter gjersi deri 36 metra thellsi me gypa te plastikes me 50 vite garancion (Ne te gjitha dimenz...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.