japim skele me qira - prizren

Emri: [email protected] GBR
Mobil: +37745355291
 • Vendndodhja: Lubizhda, prizren, Kosova

Bejme montimin dhe qmontimin e skeleve me transport.Me cilsi evropiane.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 18/11/2016 Modifikuar më: 16/02/2018

Të ngjashme

 • Dekore per shtepi
  Dekore per shtepi
  Ngjyrosje - - 29/09/2016

  dekorime te mbrendshme, i punoj te gjitha dekoret te ndryshem profosjonale. ronovime koplet,moler,glet,knauf,Tekstura,rafaello,stucco,veniziano,imitim i mermerit,etj. , gjithqka qe ka te beje me interieren e mbrendshme,na kontaktoni dhe , ju mirpresi...

 • FIRMA EMI
  FIRMA EMI
  Murator/Ndërtimtar - FERIZAJ - 06/09/2016

  Ndermarrja ndertimore EMI me provoje shum vjeqare kryen te gjitha ndertimet e larta e te ulta me kualitete te larte punuese mene munde ti vizitoni te gjitha punimete te cilat jan kryer nga ne munde te na vizitoni edhe http://facebook.com/www.firmaemi...

 • Furra(pizza)Kamina,Skara-grills
  Furra(pizza)Kamina,Skara-grills
  Murator/Ndërtimtar - Prishtina - 26/03/2016

  -Pumojm furra per pizza,kamina modern dhe klasik si dhe skara-grilla per oborre