CiiNcaa CERAMIC - Ferizaj

Emri: Lirim
Telefon: 045594153
 • Vendndodhja: Nqender, Ferizaj, Kosova

Per qfardo lloje tpllakave apo dizajn apo qka do qe te jet eshte e kryer ajo pun ne menyren se si ti deshiron.Qmimi eshte shum real sa i perket punes precize mirrem veq me pllaka dhe i dal zot ne qfar do situate qe gjindem. Faleminderit per mirkuptim ju deshiroj sukusese n'jet t'gjithvee

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 29/02/2016

Të ngjashme

 • Shkalle te brendshme graniti
  Shkalle te brendshme graniti
  Mermer/Pllaka - Drenas - 13/05/2015

  Pasë një përovoje të gjatë pune në perendim u hap Kompania VËLLEZËRIT HAJDINI Granit Mermer sh.p.k. në Komoran - Drenas. Në këtë kompani punoher me një makeneri të përsosur dhe me një numër prej 20 puntorësh të kualifikuar për prerjen dhe montimin e ...

 • Keramikë, Shkallë, Granit, Izolime "Gubetini"
  Keramikë, Shkallë, Granit, Izolime "Gubetini"
  Mermer/Pllaka - Prishtinë - 13/05/2015

  Punojme me te gjitha llojet e keramikes, granitit, shkallve si dhe izolime me nje pune profesionale. Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrat e telefonit: 045-259-547 dhe 049-129-873 ose ne viber: +377 45 259 547. Faleminderit per mirekupti...

 • Qeramik montues BEKA-GROUP
  Qeramik montues BEKA-GROUP
  Mermer/Pllaka - Pejë - 13/05/2015

  Bejm ngjitjen e pllakave te qeramikes,granitit,mermerit me provoj pune 15 vjeqare.kryjm keto sherbime banjo shkall koridore terasa,dysheme me hapsira te medha izolime dy kompunenteshe,etj.Ne nuk jemi mjeshter univerzal nuk punjom mjeshtri tjera sepse...

Komentet

  Puntor nga Ahmet Musliju:

  Ju lutem Kerkoi mjeshter per shtrimin e pllakav -Keramik ne Prishtin.A mundni me ardh ne fillim te gushtit.Dhe si eshte pagesa per Meter katror.flm

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.