KERAMIK instalim te ujit montim te shkallve dhe laminatit. - prizren

Emri: keramika
Mobil: 044 965 938
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

bejm montimin e keramikav shkallve mermer granit instalim te ujit sanitari laminat punojm ne ter kosoven ne shtepia private dhe objekte te ndryshe punen e kryejm ne menyr profesionale dheme kualitat te lart qmimi per montim te keramikes 3euro per m2 shkallve 5 euro
laminati 1euro m2 marrim vetura ne kompenzim te punes nr per kontakt 044 965 938

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 3 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • SHPIME TE PLLAKAVE MASIVE DHE THEMELEV
  SHPIME TE PLLAKAVE MASIVE DHE THEMELEV
  Mermer/Pllaka - deqan - 13/02/2015

  bejme shpimin e pllakave masive ,themeleve,mureve ,ventilimeve,vrima per kanalizime,vrima per gypa te nxemjes,me makina me diamant vidium, me uje,pa vibrime th pa hilti,

 • PUNIM ,GRANIT KERAMIKA RASA DEKOR KOMPENZIM EDHE ME VETURA
  PUNIM ,GRANIT KERAMIKA RASA DEKOR KOMPENZIM EDHE ME VETURA
  Mermer/Pllaka - prizren - 13/02/2015

  OFERTE SPECIALE!!! PUNA MIRE DHE LIRE VEREJTJE! NUK JEMI PREJ ATYNVE QE I NDROJN PROFESIONET DHE QE PUNOJN LIRE E QE E PUNOJN KET PUNE PREJ MAS LUFTES APO QE 2 APO 3 VJET .PUNA JONE ESHTE KVALITATIVE FAMILJA JONE PUNON KET PUNE QE 40 VJET GJYSHI E ST...

 • Keramika punus '' loni
  Keramika punus '' loni
  Mermer/Pllaka - ferizaj - 13/02/2015

  Punojm gjitha punet me keramik granit i rregullojm shkallet si dhe bejm izolimin e banjove me izolim te ftoft . bejm instalimin e ujit . kanalizimit .si dhe montimin e sanitaries . kemi pervoj ket prefesjon andaj ju garantojm per cilsine e punes . pu...