Keramika punus '' loni - ferizaj

Emri: keramika punus
Mobil: 044 913 104
 • Vendndodhja: ferizaj, Kosova

Punojm gjitha punet me keramik granit i rregullojm shkallet si dhe bejm izolimin e banjove me izolim te ftoft . bejm instalimin e ujit . kanalizimit .si dhe montimin e sanitaries . kemi pervoj ket prefesjon andaj ju garantojm per cilsine e punes . punojm edhe me kopenzim me vetura etj .numrat kontaktues . 044 913 104 _044 147 304 ju mir presim

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 13/02/2015

Të ngjashme

 • PUNOJ NGJES KERAMIKA ,KNAUF,IZOLIM, EDHE SHUME PUNE TE TJERA
  PUNOJ NGJES KERAMIKA ,KNAUF,IZOLIM, EDHE SHUME PUNE TE TJERA
  Mermer/Pllaka - mitrovice - 13/02/2015

  Ngjes keramika me cilesi shume te lart .Punoj ne Prishitne,F.Kosove.Kastriot.Vushtrri,Mitrovice. Kame pervoj shumevjeqare .Per rezervime dhe marreveshje Ju lutem na kontaktoni ne Nr.e Tel. 044 768 114 . PUNOJME QDO PUNE ME KERAMIKA

 • Kryejm pun me keramik
  Kryejm pun me keramik
  Mermer/Pllaka - prishtine - 13/02/2015

  Kryejm pun me keramika. Per pun ju garantoj. Kemi provoj shume vjeqare. Numrat per kontakt; 044280473, 045553270, 049702310

 • Keramika Fuli
  Keramika Fuli
  Mermer/Pllaka - Prizren - 12/02/2015

  Kryejme te gjitha sherbimet me keramik si dhe sherbimet per shkalle