Keramikë, Shkallë, Granit, Izolime "Gubetini" - Prishtinë

Emri: Perparim
Mobil: 045 259 547
 • Vendndodhja: Prishtinë, Kosova

Punojme me te gjitha llojet e keramikes, granitit, shkallve si dhe izolime me nje pune profesionale.

Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrat e telefonit: 045-259-547 dhe 049-129-873
ose ne viber: +377 45 259 547.

Faleminderit per mirekuptim. Ju mirepresim.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Qeramik montues BEKA-GROUP
  Qeramik montues BEKA-GROUP
  Mermer/Pllaka - Pejë - 13/05/2015

  Bejm ngjitjen e pllakave te qeramikes,granitit,mermerit me provoj pune 15 vjeqare.kryjm keto sherbime banjo shkall koridore terasa,dysheme me hapsira te medha izolime dy kompunenteshe,etj.Ne nuk jemi mjeshter univerzal nuk punjom mjeshtri tjera sepse...

 • Mjeshter :keramika,moler,knauf,uj,laminat,izolime etj etj
  Mjeshter :keramika,moler,knauf,uj,laminat,izolime etj etj
  Mermer/Pllaka - Prishtinë - 13/05/2015

  Jam mjeshter kryej te gjitha keto pune ne menyr profesionale si :Keramika,knauf,moler,izolime,uj,laminat etj etj per me shum info... mund te kontaktoni ne nr e tel :044314292

 • MONTOJME QERAMIKA - GRANITE
  MONTOJME QERAMIKA - GRANITE
  Mermer/Pllaka - gjakova - 17/02/2015

  BEJM MOTIMIN QERAMIKAV-GRANITI, SHKALLE PREJ GRANITI,SHKALLE PREJ QERAMIKE, , PUNOIM FASADA TE BRENDSHME ,IZILIME TE BANJOVE ,, ETJ,, ETJ PER ME SHUM IFORMATA MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRATE TEL,,OSE NE VAJBER NE TE NJETITE NUMRA +37745837540 OSE +386...