Kryejm pun me keramik - prishtine

Emri: Kastrati
Mobil: 044280473
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

Kryejm pun me keramika. Per pun ju garantoj. Kemi provoj shume vjeqare. Numrat per kontakt; 044280473, 045553270, 049702310

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 13/02/2015

Të ngjashme

 • CiiNcaa CERAMIC
  CiiNcaa CERAMIC
  Mermer/Pllaka - Ferizaj - 29/02/2016

  Per qfardo lloje tpllakave apo dizajn apo qka do qe te jet eshte e kryer ajo pun ne menyren se si ti deshiron.Qmimi eshte shum real sa i perket punes precize mirrem veq me pllaka dhe i dal zot ne qfar do situate qe gjindem. Faleminderit per mirkuptim...

 • Shkalle te brendshme graniti
  Shkalle te brendshme graniti
  Mermer/Pllaka - Drenas - 13/05/2015

  Pasë një përovoje të gjatë pune në perendim u hap Kompania VËLLEZËRIT HAJDINI Granit Mermer sh.p.k. në Komoran - Drenas. Në këtë kompani punoher me një makeneri të përsosur dhe me një numër prej 20 puntorësh të kualifikuar për prerjen dhe montimin e ...

 • Keramikë, Shkallë, Granit, Izolime "Gubetini"
  Keramikë, Shkallë, Granit, Izolime "Gubetini"
  Mermer/Pllaka - Prishtinë - 13/05/2015

  Punojme me te gjitha llojet e keramikes, granitit, shkallve si dhe izolime me nje pune profesionale. Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrat e telefonit: 045-259-547 dhe 049-129-873 ose ne viber: +377 45 259 547. Faleminderit per mirekupti...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.