Mjeshter :keramika,moler,knauf,uj,laminat,izolime etj etj - Prishtinë

Emri: Mjeshter
Telefon: 044314292
 • Vendndodhja: Prishtinë, Kosova

Jam mjeshter kryej te gjitha keto pune ne menyr profesionale si :Keramika,knauf,moler,izolime,uj,laminat etj etj per me shum info... mund te kontaktoni ne nr e tel :044314292

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • MONTOJME QERAMIKA - GRANITE
  MONTOJME QERAMIKA - GRANITE
  Mermer/Pllaka - gjakova - 17/02/2015

  BEJM MOTIMIN QERAMIKAV-GRANITI, SHKALLE PREJ GRANITI,SHKALLE PREJ QERAMIKE, , PUNOIM FASADA TE BRENDSHME ,IZILIME TE BANJOVE ,, ETJ,, ETJ PER ME SHUM IFORMATA MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRATE TEL,,OSE NE VAJBER NE TE NJETITE NUMRA +37745837540 OSE +386...

 • KERAMIK instalim te ujit montim te shkallve dhe laminatit.
  KERAMIK instalim te ujit montim te shkallve dhe laminatit.
  Mermer/Pllaka - prizren - 17/02/2015

  bejm montimin e keramikav shkallve mermer granit instalim te ujit sanitari laminat punojm ne ter kosoven ne shtepia private dhe objekte te ndryshe punen e kryejm ne menyr profesionale dheme kualitat te lart qmimi per montim te keramikes 3euro per m2 ...

 • SHPIME TE PLLAKAVE MASIVE DHE THEMELEV
  SHPIME TE PLLAKAVE MASIVE DHE THEMELEV
  Mermer/Pllaka - deqan - 13/02/2015

  bejme shpimin e pllakave masive ,themeleve,mureve ,ventilimeve,vrima per kanalizime,vrima per gypa te nxemjes,me makina me diamant vidium, me uje,pa vibrime th pa hilti,