MONTOJME QERAMIKA - GRANITE - gjakova

Emri: : Bujar ahmeti
Mobil: 045837540
 • Vendndodhja: gjakova, Kosova

BEJM MOTIMIN QERAMIKAV-GRANITI, SHKALLE PREJ GRANITI,SHKALLE PREJ QERAMIKE, , PUNOIM FASADA TE BRENDSHME ,IZILIME TE BANJOVE ,, ETJ,, ETJ PER ME SHUM IFORMATA MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRATE TEL,,OSE NE VAJBER NE TE NJETITE NUMRA +37745837540 OSE +38649113983 JU MIREPRESIM PER PUN JU GARATOIM JU MIREPRESIM

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015 Modifikuar më: 15/08/2015

Të ngjashme

 • KERAMIK instalim te ujit montim te shkallve dhe laminatit.
  KERAMIK instalim te ujit montim te shkallve dhe laminatit.
  Mermer/Pllaka - prizren - 17/02/2015

  bejm montimin e keramikav shkallve mermer granit instalim te ujit sanitari laminat punojm ne ter kosoven ne shtepia private dhe objekte te ndryshe punen e kryejm ne menyr profesionale dheme kualitat te lart qmimi per montim te keramikes 3euro per m2 ...

 • SHPIME TE PLLAKAVE MASIVE DHE THEMELEV
  SHPIME TE PLLAKAVE MASIVE DHE THEMELEV
  Mermer/Pllaka - deqan - 13/02/2015

  bejme shpimin e pllakave masive ,themeleve,mureve ,ventilimeve,vrima per kanalizime,vrima per gypa te nxemjes,me makina me diamant vidium, me uje,pa vibrime th pa hilti,

 • PUNIM ,GRANIT KERAMIKA RASA DEKOR KOMPENZIM EDHE ME VETURA
  PUNIM ,GRANIT KERAMIKA RASA DEKOR KOMPENZIM EDHE ME VETURA
  Mermer/Pllaka - prizren - 13/02/2015

  OFERTE SPECIALE!!! PUNA MIRE DHE LIRE VEREJTJE! NUK JEMI PREJ ATYNVE QE I NDROJN PROFESIONET DHE QE PUNOJN LIRE E QE E PUNOJN KET PUNE PREJ MAS LUFTES APO QE 2 APO 3 VJET .PUNA JONE ESHTE KVALITATIVE FAMILJA JONE PUNON KET PUNE QE 40 VJET GJYSHI E ST...