PUNIM ,GRANIT KERAMIKA RASA DEKOR KOMPENZIM EDHE ME VETURA - prizren

Emri: mermer
Mobil: 045675757
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

OFERTE SPECIALE!!! PUNA MIRE DHE LIRE
VEREJTJE! NUK JEMI PREJ ATYNVE QE I NDROJN PROFESIONET DHE QE PUNOJN LIRE E QE E PUNOJN KET PUNE PREJ MAS LUFTES APO QE 2 APO 3 VJET .PUNA JONE ESHTE KVALITATIVE FAMILJA JONE PUNON KET PUNE QE 40 VJET GJYSHI E STERGJYSHI ME NJE FJAL PUNOJM ME MERMER DHE GRANIT FAMILJARISHTE ME PROVOJ PUNE EDHE JASHTE KOSOVES PREJ 1978 DERI 1997 NE GJERMANI E PREJ 1997 DERI SOT NE KOSOVE.

Punojm gjdo lloje pune me MERMER E GRANIT TE LLOJEVE TE SHUMTA KINEZE APO ITALIANE
Pranojm Kompenzime me vetura..........
1. Shkallet
2.Podesa
3.Kamina Mbulojme me mermer e granit
4.Fasada te jashtme me mermer dhe granit Fasada Balkona edhe me Ankera metoda paster pa as nje lloj ngjitese vetem ankera dhe guri mund te hjeket edhe pas 20 vjetve paster .
5.Kuzhina mbulojm me granit e mermer
6.Hymje te shtepise
7.Ballkona
8.Polica per dritare
9.Keramika, Podesa,Banjo
Graniti eshte i Kines por edhe i Italis mvaret prej deshires juaj, Pranojm kompenzime te punes me naj vetur ose maj sen tjeter me vlere. Po ashtu punojm edhe keramika me provoj pune 40 vjeqare ne Kosove dhe jashte ne GJERMANI PUNE PROFESIONALE .

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/02/2015

Të ngjashme

 • Keramika punus '' loni
  Keramika punus '' loni
  Mermer/Pllaka - ferizaj - 13/02/2015

  Punojm gjitha punet me keramik granit i rregullojm shkallet si dhe bejm izolimin e banjove me izolim te ftoft . bejm instalimin e ujit . kanalizimit .si dhe montimin e sanitaries . kemi pervoj ket prefesjon andaj ju garantojm per cilsine e punes . pu...

 • PUNOJ NGJES KERAMIKA ,KNAUF,IZOLIM, EDHE SHUME PUNE TE TJERA
  PUNOJ NGJES KERAMIKA ,KNAUF,IZOLIM, EDHE SHUME PUNE TE TJERA
  Mermer/Pllaka - mitrovice - 13/02/2015

  Ngjes keramika me cilesi shume te lart .Punoj ne Prishitne,F.Kosove.Kastriot.Vushtrri,Mitrovice. Kame pervoj shumevjeqare .Per rezervime dhe marreveshje Ju lutem na kontaktoni ne Nr.e Tel. 044 768 114 . PUNOJME QDO PUNE ME KERAMIKA

 • Kryejm pun me keramik
  Kryejm pun me keramik
  Mermer/Pllaka - prishtine - 13/02/2015

  Kryejm pun me keramika. Per pun ju garantoj. Kemi provoj shume vjeqare. Numrat per kontakt; 044280473, 045553270, 049702310