PUNOJ NGJES KERAMIKA ,KNAUF,IZOLIM, EDHE SHUME PUNE TE TJERA - mitrovice

Emri: Ismajl Jusufi
Mobil: 044 768 114
 • Vendndodhja: mitrovice, Kosova

Ngjes keramika me cilesi shume te lart .Punoj ne Prishitne,F.Kosove.Kastriot.Vushtrri,Mitrovice.
Kame pervoj shumevjeqare .Per rezervime dhe marreveshje Ju lutem na kontaktoni ne Nr.e Tel.
044 768 114 .


PUNOJME QDO PUNE ME KERAMIKA

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 13/02/2015

Të ngjashme

 • Kryejm pun me keramik
  Kryejm pun me keramik
  Mermer/Pllaka - prishtine - 13/02/2015

  Kryejm pun me keramika. Per pun ju garantoj. Kemi provoj shume vjeqare. Numrat per kontakt; 044280473, 045553270, 049702310

 • Keramika Fuli
  Keramika Fuli
  Mermer/Pllaka - Prizren - 12/02/2015

  Kryejme te gjitha sherbimet me keramik si dhe sherbimet per shkalle

 • Keramik ICO Profesional
  Keramik ICO Profesional
  Mermer/Pllaka - drenas - 10/02/2015

  ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike .Instalimin e ujt.Menjanimin e defekteve ne uj dhe kabllove elektrike 24h.Te xhitha llojet e fasadave te brendshme dhe te jashtme.Montimin e qeramikav...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.