Qeramik montues BEKA-GROUP - Pejë

Emri: Beka Group
Telefon: 044-626-587
Mobil: 044-275-413
 • Vendndodhja: Pejë, Kosova

Bejm ngjitjen e pllakave te qeramikes,granitit,mermerit me provoj pune 15 vjeqare.kryjm keto sherbime banjo shkall koridore terasa,dysheme me hapsira te medha izolime dy kompunenteshe,etj.Ne nuk jemi mjeshter univerzal nuk punjom mjeshtri tjera sepse puna jon flet kemi mjaft kerkesa per pune ne qeramik,granit...qmimi prej 3.5euro-ne pun te medha deri ne 5 euro ma lir mos thirr...ju mir presim:044-275-413.044-626-587...

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Mjeshter :keramika,moler,knauf,uj,laminat,izolime etj etj
  Mjeshter :keramika,moler,knauf,uj,laminat,izolime etj etj
  Mermer/Pllaka - Prishtinë - 13/05/2015

  Jam mjeshter kryej te gjitha keto pune ne menyr profesionale si :Keramika,knauf,moler,izolime,uj,laminat etj etj per me shum info... mund te kontaktoni ne nr e tel :044314292

 • MONTOJME QERAMIKA - GRANITE
  MONTOJME QERAMIKA - GRANITE
  Mermer/Pllaka - gjakova - 17/02/2015

  BEJM MOTIMIN QERAMIKAV-GRANITI, SHKALLE PREJ GRANITI,SHKALLE PREJ QERAMIKE, , PUNOIM FASADA TE BRENDSHME ,IZILIME TE BANJOVE ,, ETJ,, ETJ PER ME SHUM IFORMATA MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRATE TEL,,OSE NE VAJBER NE TE NJETITE NUMRA +37745837540 OSE +386...

 • KERAMIK instalim te ujit montim te shkallve dhe laminatit.
  KERAMIK instalim te ujit montim te shkallve dhe laminatit.
  Mermer/Pllaka - prizren - 17/02/2015

  bejm montimin e keramikav shkallve mermer granit instalim te ujit sanitari laminat punojm ne ter kosoven ne shtepia private dhe objekte te ndryshe punen e kryejm ne menyr profesionale dheme kualitat te lart qmimi per montim te keramikes 3euro per m2 ...