Shkalle te brendshme graniti - Drenas

Emri: Granit Mermer
Telefon: 038 587 600
Mobil: 044 181 164
 • Vendndodhja: Drenas , Kosova

Pasë një përovoje të gjatë pune në perendim u hap Kompania VËLLEZËRIT HAJDINI Granit Mermer sh.p.k. në Komoran - Drenas.
Në këtë kompani punoher me një makeneri të përsosur dhe me një numër prej 20 puntorësh të kualifikuar për prerjen dhe montimin e Granitit dhe Mermerit natyror.
Te ne mund ti gjeni të gjitha llojet e Granitit dhe Mermerit natyror.
Kompania VËLLEZËRIT HAJDINI ju ofron me sinqeritet më të madhë punimin e: Shkallëve, Dyshemeve, Kuzhinave, Banaqeve, Fasadave të ndryshme, Fontanave të brendëshme dhe të jashtme, Kaminave si dhe të Varrezave dhe Lapidarve si dhe shitjen e materialit me shumicë dhe pakic.
Kompania VËLLEZËRIT HAJDINI Granit Mermer sh.p.k. gjendet në Komoran në magjistralen Prishtinë - Pejë km 25, afër udhëkryqit të Komoranit.
Tel/Fax: 038 587 600 • Mob: 044 181 164 • e-mail: [email protected]

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Keramikë, Shkallë, Granit, Izolime "Gubetini"
  Keramikë, Shkallë, Granit, Izolime "Gubetini"
  Mermer/Pllaka - Prishtinë - 13/05/2015

  Punojme me te gjitha llojet e keramikes, granitit, shkallve si dhe izolime me nje pune profesionale. Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrat e telefonit: 045-259-547 dhe 049-129-873 ose ne viber: +377 45 259 547. Faleminderit per mirekupti...

 • Qeramik montues BEKA-GROUP
  Qeramik montues BEKA-GROUP
  Mermer/Pllaka - Pejë - 13/05/2015

  Bejm ngjitjen e pllakave te qeramikes,granitit,mermerit me provoj pune 15 vjeqare.kryjm keto sherbime banjo shkall koridore terasa,dysheme me hapsira te medha izolime dy kompunenteshe,etj.Ne nuk jemi mjeshter univerzal nuk punjom mjeshtri tjera sepse...

 • Mjeshter :keramika,moler,knauf,uj,laminat,izolime etj etj
  Mjeshter :keramika,moler,knauf,uj,laminat,izolime etj etj
  Mermer/Pllaka - Prishtinë - 13/05/2015

  Jam mjeshter kryej te gjitha keto pune ne menyr profesionale si :Keramika,knauf,moler,izolime,uj,laminat etj etj per me shum info... mund te kontaktoni ne nr e tel :044314292

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.