SHPIME TE PLLAKAVE MASIVE DHE THEMELEV - deqan

Emri: ARBENTON
Mobil: 044221104
 • Vendndodhja: deqan, Kosova

bejme shpimin e pllakave masive ,themeleve,mureve ,ventilimeve,vrima per kanalizime,vrima per gypa te nxemjes,me makina me diamant vidium, me uje,pa vibrime th pa hilti,

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/02/2015

Të ngjashme

 • PUNIM ,GRANIT KERAMIKA RASA DEKOR KOMPENZIM EDHE ME VETURA
  PUNIM ,GRANIT KERAMIKA RASA DEKOR KOMPENZIM EDHE ME VETURA
  Mermer/Pllaka - prizren - 13/02/2015

  OFERTE SPECIALE!!! PUNA MIRE DHE LIRE VEREJTJE! NUK JEMI PREJ ATYNVE QE I NDROJN PROFESIONET DHE QE PUNOJN LIRE E QE E PUNOJN KET PUNE PREJ MAS LUFTES APO QE 2 APO 3 VJET .PUNA JONE ESHTE KVALITATIVE FAMILJA JONE PUNON KET PUNE QE 40 VJET GJYSHI E ST...

 • Keramika punus '' loni
  Keramika punus '' loni
  Mermer/Pllaka - ferizaj - 13/02/2015

  Punojm gjitha punet me keramik granit i rregullojm shkallet si dhe bejm izolimin e banjove me izolim te ftoft . bejm instalimin e ujit . kanalizimit .si dhe montimin e sanitaries . kemi pervoj ket prefesjon andaj ju garantojm per cilsine e punes . pu...

 • PUNOJ NGJES KERAMIKA ,KNAUF,IZOLIM, EDHE SHUME PUNE TE TJERA
  PUNOJ NGJES KERAMIKA ,KNAUF,IZOLIM, EDHE SHUME PUNE TE TJERA
  Mermer/Pllaka - mitrovice - 13/02/2015

  Ngjes keramika me cilesi shume te lart .Punoj ne Prishitne,F.Kosove.Kastriot.Vushtrri,Mitrovice. Kame pervoj shumevjeqare .Per rezervime dhe marreveshje Ju lutem na kontaktoni ne Nr.e Tel. 044 768 114 . PUNOJME QDO PUNE ME KERAMIKA