Prodhojm Dhoma te Fjetjes, - ferizaj

Emri: ART-DESIGN
Mobil: 044 152 077
 • Vendndodhja: ferizaj , Kosova

Prodhojm Kuzhina me material mediapan me shkelqim, dhe cdo kënd i prerjes esht i veshur me alumin

Dyert e kan sistemin e mbylljes hidraulik si dhe fijokat me llagera hidraulik mbyllen vet.

Si dhe lloje te tjera te kuzhinave dhe Dhomave te Fjetjes.
Punojm sipas porosis, gjindemi ne Ferizaj ne magjistralen Ferizaj-Shkup.

Transporti dhe montimi Falas ne gjith teritorin e Kosovës.
Telefon ; +377 44 152 077 ose +386 49 152 077
FERIZAJ-KOSOVE

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Vakum Pres per plastifikim te mediapanit
  Vakum Pres per plastifikim te mediapanit
  Mobilier/Marangoz - Ferizaj - 06/04/2015

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi Prodhojme me kualitet te larte Vakum Pres per plastifikimin e mediapanit. Ju garantojme per pune te suksesshme te Vakum Presave. Mbi 100 sosh te shitura anenmban Kosoves e me gjere Nje plastifikim e kryen ...

 • sharaxhia me maqine
  sharaxhia me maqine
  Mobilier/Marangoz - prizren - 14/02/2015

  bejme prerjen e drume me sharamakine

 • sharaxhi
  sharaxhi
  Mobilier/Marangoz - prizren - 14/02/2015

  bejme prerjen e druve