sharaxhia me maqine - prizren

Emri: shenoll
Mobil: 044255465
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

bejme prerjen e drume me sharamakine

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 14/02/2015

Të ngjashme

 • sharaxhi
  sharaxhi
  Mobilier/Marangoz - prizren - 14/02/2015

  bejme prerjen e druve

 • Prodhojm dhe riparojm gjitha llojet e mobiljeve
  Prodhojm dhe riparojm gjitha llojet e mobiljeve
  Mobilier/Marangoz - peje - 11/02/2015

  Prodhojm ddhe riparojm te gjitha llojet e mobiljeve poashtu bejm edhe servisimin e gjitha mobiljeve garniturave te ndryshem nderrojm ftyrat e garniturave dhe kauqave te ndryshem , mehanizmat si dhe bejm ngjyrosjen e mobiljeve ne menyre profesionale p...

 • Prodhojm Dhoma te Fjetjes,
  Prodhojm Dhoma te Fjetjes,
  Mobilier/Marangoz - ferizaj - 11/02/2015

  Prodhojm Kuzhina me material mediapan me shkelqim, dhe cdo kënd i prerjes esht i veshur me alumin Dyert e kan sistemin e mbylljes hidraulik si dhe fijokat me llagera hidraulik mbyllen vet. Si dhe lloje te tjera te kuzhinave dhe Dhomave te Fjetjes. Pu...