FIRMA EMI - FERIZAJ

Emri: EMIN
Telefon: 044485549
Mobil: 044604131
 • Vendndodhja: Ferizaj, FERIZAJ, Kosova

Ndermarrja ndertimore EMI me provoje shum vjeqare kryen te gjitha ndertimet e larta e te ulta me kualitete te larte punuese mene munde ti vizitoni te gjitha punimete te cilat jan kryer nga ne munde te na vizitoni edhe http://facebook.com/www.firmaemi mundeni me i shiku te gjitha punet tona ju mirpresim ne qdo kohe 044604131.044485549.049886467 ose ne viber +37744485549.viber+38649886467 Bejme.. Lyerje-izolim-Fasada

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Nuk punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 06/09/2016 Modifikuar më: 22/09/2016

Të ngjashme

 • Furra(pizza)Kamina,Skara-grills
  Furra(pizza)Kamina,Skara-grills
  Murator/Ndërtimtar - Prishtina - 26/03/2016

  -Pumojm furra per pizza,kamina modern dhe klasik si dhe skara-grilla per oborre

 • Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Murator/Ndërtimtar - Mitrovicë - 13/05/2015

  jom mjeshter i dekorimeve te mbrendshme, i punoj pllakat, fasaden, knaufin, shanqet te ndryshme, gjithqka qe ka te beje me interieren e mbrendshme, me kontaktoni dhe binduni vet, 044744720 ose 049882044, ose mund te merni iformata ne : facebook: raff...

 • Mjeshter
  Mjeshter
  Murator/Ndërtimtar - Prishtinë - 13/05/2015

  PUNOJ SI MJESHTER me Dorë: MALLTER, FASAD, STIROPOL, KERAMIK Bëjmë meremetimin ose renovimin e shtepisë apo baneses, objekteve etj. Kam pervoj pune rreth 30 vjet, punojmë punet si : Mallter, Fasada, Stiropol, Keramikë. etj... Punet kryhen me dore dhe...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.