Furra per pizza Kamina Skara - Prishtina

Emri: Fitim
Telefon: 044345477
Mobil: +37744345477
 • Vendndodhja: Prishtina, Kosova

Punojm furra per pizza . Kamina modern dhe klasik skara-grilla per oborre

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 28/01/2017

Të ngjashme

 • FIRMA EMI
  FIRMA EMI
  Murator/Ndërtimtar - FERIZAJ - 06/09/2016

  Ndermarrja ndertimore EMI me provoje shum vjeqare kryen te gjitha ndertimet e larta e te ulta me kualitete te larte punuese mene munde ti vizitoni te gjitha punimete te cilat jan kryer nga ne munde te na vizitoni edhe http://facebook.com/www.firmaemi...

 • Furra(pizza)Kamina,Skara-grills
  Furra(pizza)Kamina,Skara-grills
  Murator/Ndërtimtar - Prishtina - 26/03/2016

  -Pumojm furra per pizza,kamina modern dhe klasik si dhe skara-grilla per oborre

 • Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Murator/Ndërtimtar - Mitrovicë - 13/05/2015

  jom mjeshter i dekorimeve te mbrendshme, i punoj pllakat, fasaden, knaufin, shanqet te ndryshme, gjithqka qe ka te beje me interieren e mbrendshme, me kontaktoni dhe binduni vet, 044744720 ose 049882044, ose mund te merni iformata ne : facebook: raff...