Furra(pizza)Kamina,Skara-grills - Prishtina

Emri: Fitim
Telefon: 044345477
Mobil: +37744345477
 • Vendndodhja: Prishtina, Kosova

-Pumojm furra per pizza,kamina modern dhe klasik si dhe skara-grilla per oborre

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 26/03/2016 Modifikuar më: 30/03/2016

Të ngjashme

 • Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Murator/Ndërtimtar - Mitrovicë - 13/05/2015

  jom mjeshter i dekorimeve te mbrendshme, i punoj pllakat, fasaden, knaufin, shanqet te ndryshme, gjithqka qe ka te beje me interieren e mbrendshme, me kontaktoni dhe binduni vet, 044744720 ose 049882044, ose mund te merni iformata ne : facebook: raff...

 • Mjeshter
  Mjeshter
  Murator/Ndërtimtar - Prishtinë - 13/05/2015

  PUNOJ SI MJESHTER me Dorë: MALLTER, FASAD, STIROPOL, KERAMIK Bëjmë meremetimin ose renovimin e shtepisë apo baneses, objekteve etj. Kam pervoj pune rreth 30 vjet, punojmë punet si : Mallter, Fasada, Stiropol, Keramikë. etj... Punet kryhen me dore dhe...

 • NIVELIZIM TE DYSHEMEVE -ybercuk
  NIVELIZIM TE DYSHEMEVE -ybercuk
  Murator/Ndërtimtar - [prishtine - 17/02/2015

  ofrojm keto sherbime izolimin dhe nivelizimin te shtepiave lokaleve banesave te ndryshme me qmime te volitshme me materijal tonin ose te juajin bejm shitjen stiropollit fije sintetike rreth cement najllon me qmime ma te lira garantoj cilsi korrektsi ...

Komentet

  grill nga Teuta:

  deshiroj ta bej nje grill me gur te thjesht sa kushton

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.