Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme - Mitrovicë

Emri: mentor mustafa
Telefon: 049882044
 • Vendndodhja: Mitrovicë, Kosova

jom mjeshter i dekorimeve te mbrendshme, i punoj pllakat, fasaden, knaufin, shanqet te ndryshme, gjithqka qe ka te beje me interieren e mbrendshme, me kontaktoni dhe binduni vet, 044744720 ose 049882044, ose mund te merni iformata ne : facebook: raffaellodekor. motoja e ime eshte qe ju te keni deshir per ndryshime dhe une dote jem aty per realizime te mundshme. ju faliminderit per mirekuptim, ju mirpres ne telefonat.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Mjeshter
  Mjeshter
  Murator/Ndërtimtar - Prishtinë - 13/05/2015

  PUNOJ SI MJESHTER me Dorë: MALLTER, FASAD, STIROPOL, KERAMIK Bëjmë meremetimin ose renovimin e shtepisë apo baneses, objekteve etj. Kam pervoj pune rreth 30 vjet, punojmë punet si : Mallter, Fasada, Stiropol, Keramikë. etj... Punet kryhen me dore dhe...

 • NIVELIZIM TE DYSHEMEVE -ybercuk
  NIVELIZIM TE DYSHEMEVE -ybercuk
  Murator/Ndërtimtar - [prishtine - 17/02/2015

  ofrojm keto sherbime izolimin dhe nivelizimin te shtepiave lokaleve banesave te ndryshme me qmime te volitshme me materijal tonin ose te juajin bejm shitjen stiropollit fije sintetike rreth cement najllon me qmime ma te lira garantoj cilsi korrektsi ...

 • Punojm me Bager
  Punojm me Bager
  Murator/Ndërtimtar - klina - 17/02/2015

  Bejm pun te ndryshme me bager si hapjen e kanalev mihje te dheut prishje te shtepive hapje te podrumav rregulimin e oborreve rregulim me kocka dhe gur natyral me respekt NTP,,LULI'' tele 044-049207080.