Mjeshter - Prishtinë

Emri: Muharrem Bytyqi
Telefon: 044141936
 • Vendndodhja: Prishtinë, Kosova

PUNOJ SI MJESHTER me Dorë: MALLTER, FASAD, STIROPOL, KERAMIK

Bëjmë meremetimin ose renovimin e shtepisë apo baneses, objekteve etj. Kam pervoj pune rreth 30 vjet, punojmë punet si : Mallter, Fasada, Stiropol, Keramikë. etj...

Punet kryhen me dore dhe jane shume korrekte, jo me maqinë...

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • NIVELIZIM TE DYSHEMEVE -ybercuk
  NIVELIZIM TE DYSHEMEVE -ybercuk
  Murator/Ndërtimtar - [prishtine - 17/02/2015

  ofrojm keto sherbime izolimin dhe nivelizimin te shtepiave lokaleve banesave te ndryshme me qmime te volitshme me materijal tonin ose te juajin bejm shitjen stiropollit fije sintetike rreth cement najllon me qmime ma te lira garantoj cilsi korrektsi ...

 • Punojm me Bager
  Punojm me Bager
  Murator/Ndërtimtar - klina - 17/02/2015

  Bejm pun te ndryshme me bager si hapjen e kanalev mihje te dheut prishje te shtepive hapje te podrumav rregulimin e oborreve rregulim me kocka dhe gur natyral me respekt NTP,,LULI'' tele 044-049207080.

 • BEJM RREGULLIM TE OBORREVE ME KUBEZA BETONI
  BEJM RREGULLIM TE OBORREVE ME KUBEZA BETONI
  Murator/Ndërtimtar - prizren - 17/02/2015

  BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE ME KOCKA RREGULLIMIN E TERASAVE ,MUREVE DEKURUSE SIPEFAQEVE PER GJELBRIM ,HAPJEN DHE MONTIMIN KANALEVE SI DHE SHUM PUN TJERA RRETH OBORRIT TUAJ, TE GJITHA PUNET I KRYEJM ME PERGJESI TE PLOT NUMRI KONTAKTUES TEL.044374148.....