ndertimtari xhevda - prishtin kosove

Emri: xhevda
Mobil: 044367276
 • Vendndodhja: prishtin kosove, Kosova

Punojm - Fasada,Izolime,Knauf,Glet,Keramika,Ujësjellës, dhe Kanalizim Suvatim,Ngjyrosje numri per kont

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015

Të ngjashme

 • Furra per pizza Kamina Skara
  Furra per pizza Kamina Skara
  Murator/Ndërtimtar - Prishtina - 28/01/2017

  Punojm furra per pizza . Kamina modern dhe klasik skara-grilla per oborre

 • FIRMA EMI
  FIRMA EMI
  Murator/Ndërtimtar - FERIZAJ - 06/09/2016

  Ndermarrja ndertimore EMI me provoje shum vjeqare kryen te gjitha ndertimet e larta e te ulta me kualitete te larte punuese mene munde ti vizitoni te gjitha punimete te cilat jan kryer nga ne munde te na vizitoni edhe http://facebook.com/www.firmaemi...

 • Furra(pizza)Kamina,Skara-grills
  Furra(pizza)Kamina,Skara-grills
  Murator/Ndërtimtar - Prishtina - 26/03/2016

  -Pumojm furra per pizza,kamina modern dhe klasik si dhe skara-grilla per oborre